Uszczelki piankowe ANTYPRZECIĄG

( ilość produktów: 3 )

Niejednokrotnie zdarza się, że przebywając w domu odczuwamy zimny powiew, który w nieprzyjemny sposób chłodzi nasze stopy. Przeciąg to coś, co czasami potrafi pojawiać się znikąd, a czego próbujemy pozbyć się na różne sposoby. Należy pamiętać przy tym, że nawet najlepiej dopasowane drzwi czy okna nie są nigdy w stu procentach szczelne, dlatego to właśnie uszczelki antyprzeciągowe są dzisiaj najskuteczniejszą metodą i idealnym sposobem na to, aby szybko i łatwo wyeliminować przeciąg w naszym domu czy mieszkaniu.

  Uszczelka antyprzeciąg pod drzwi


  Uszczelki antyprzeciąg jest również dobrym patentem na zatrzymanie ciepła w pomieszczeniu, co może w znaczący sposób wpłynąć na ponoszone koszty ogrzewania i zmniejszyć je. Dodatkowo, dzięki tego typu izolacji możemy równie dobrze wygłuszyć hałas, bądź zatrzymać w kuchni zapachy, jakie pojawiają się w niej podczas gotowania (tak, aby nie przedostawały się one na przykład do salonu). Podczas przeprowadzania remontu - kiedy nie chcemy, aby pył i kurz znalazły się też w innych pomieszczeniach (przenikając szczelinami pod drzwiami), zastosowane uszczelki piankowe również rozwiążą problem. Użycie w naszych drzwiach oraz oknach tego rodzaju ocieplaczy sprawi, że nasze ,,cztery ściany" staną się znowu szczelne i bardziej komfortowe, a eliminując z mieszkania przeciąg, wszystko co niepożądane zostanie na zewnątrz.

  Uszczelki piankowe pod drzwi - montaż

  Uszczelki piankowe pod drzwi są bardzo łatwe w montażu i posiadają prostą budowę. Jest to materiałowa listwa, posiadająca po dwóch stronach charakterystyczne "tunele" z piankowymi wkładami. Wystarczy wsunąć uszczelkę pod drzwi i ewentualnie przyciąć ją na odpowiednią szerokość drzwi. Pamiętajmy również, że żaden ocieplacz pod drzwi nie blokuje jego otwierania, bądź zamykania.

  Co jeszcze warto wiedzieć, zanim zabierzemy się za jego instalację? Otóż, antyprzeciąg pod drzwi nadaje się do każdego rodzaju podłogi i sprawdzi się idealnie zarówno na panelach, jak i na płytkach. Z uwagi na to, że jest bardzo miękkim materiałem nie musimy się też obawiać, że nam ją porysuje.

  Ocieplacz pod drzwi - cena i opinie

  Ocieplacz pod drzwi jest to produkt, który można zakupić w bardzo przystępnej cenie, wahającej się przeważnie pomiędzy 10 a 30 złotych. Możemy zatem jak widać rozwiązać szybko niskim kosztem kilka problemów. Takie rozwiązanie cieszy się też głównie dobrymi opiniami, a użytkownicy cenią je sobie za łatwość montażu, oraz za to, że idealnie spełnia ono swoją funkcję.

  Wszechstronne zastosowanie uszczelki antyprzeciągowej stawia ten produkt w czołówce rozwiązań, jakie stosuje się w drzwiach oraz oknach. Podsumowując wszystkie informacje na jej temat, zobaczymy że jest ona warta swojej ceny i pomoże nam nie tylko uporać się z nieprzyjemnymi przeciągami w naszym domu, lub mieszkaniu, ale również zatrzymać zapachy, a także wyciszyć hałas. Kolejną zaletą jest także szybki i łatwy montaż. Jeśli więc szukamy rozwiązania aby zabezpieczyć szparę pod drzwiami uszczelka piankowa będzie strzałem w dziesiątkę. Uszczelki antyprzeciągowe występują w trzech wersjach kolorystycznych: białym, szarym i brązowym.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.87 / 5.00 1667 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-24
  Bardzo dobra obsługa.
  2024-02-27
  Szybką wysyłka. Towar zgodny z opis.
  pixel