Uszczelki piankowe ANTYPRZECIĄG

( ilość produktów: 3 )

Niejednokrotnie zdarza się, że przebywając w domu odczuwamy zimny powiew, który w nieprzyjemny sposób chłodzi nasze stopy. Przeciąg to coś, co czasami potrafi pojawiać się znikąd, a czego próbujemy pozbyć się na różne sposoby. Należy pamiętać przy tym, że nawet najlepiej dopasowane drzwi czy okna nie są nigdy w stu procentach szczelne, dlatego to właśnie uszczelki antyprzeciągowe są dzisiaj najskuteczniejszą metodą i idealnym sposobem na to, aby szybko i łatwo wyeliminować przeciąg w naszym domu czy mieszkaniu.

  Uszczelka antyprzeciąg pod drzwi


  Uszczelki antyprzeciąg jest również dobrym patentem na zatrzymanie ciepła w pomieszczeniu, co może w znaczący sposób wpłynąć na ponoszone koszty ogrzewania i zmniejszyć je. Dodatkowo, dzięki tego typu izolacji możemy równie dobrze wygłuszyć hałas, bądź zatrzymać w kuchni zapachy, jakie pojawiają się w niej podczas gotowania (tak, aby nie przedostawały się one na przykład do salonu). Podczas przeprowadzania remontu ? kiedy nie chcemy, aby pył i kurz znalazły się też w innych pomieszczeniach (przenikając szczelinami pod drzwiami), zastosowane uszczelki piankowe również rozwiążą problem. Użycie w naszych drzwiach oraz oknach tego rodzaju ocieplaczy sprawi, że nasze ?cztery ściany? staną się znowu szczelne i bardziej komfortowe, a eliminując z mieszkania przeciąg, wszystko co niepożądane zostanie na zewnątrz.

  Uszczelki piankowe pod drzwi i okna - montaż


  Zarówno uszczelki piankowe pod drzwi oraz okna są bardzo łatwe w montażu i posiadają prostą budowę. Jest to materiałowa listwa, posiadająca po dwóch stronach charakterystyczne "tunele" z piankowymi wkładami. Wystarczy wyciągnąć z pokrowca piankowe wkłady i przyciąć je na odpowiednią długość drzwi (lub okna), a następnie ponownie wsunąć je do pokrowca oraz włożyć pod drzwi (lub okno). Pamiętajmy również, że żaden ocieplacz pod drzwi i okno nie blokuje jego otwierania, bądź zamykania.

  Co jeszcze warto wiedzieć, zanim zabierzemy się za jego instalację? Otóż, ?antyprzeciąg pod drzwi? nadaje się do każdego rodzaju podłogi i sprawdzi się idealnie zarówno na panelach, dywanie, a także płytkach. Z uwagi na to, że jest bardzo miękkim materiałem ? nie musimy się też obawiać, że nam ją porysuje. Jako alternatywę, do wyboru mamy również uszczelki piankowe samoprzylepne, w których zasada działania jest taka sama, natomiast zamiast pokrowca z wkładami, posiada on dwa piankowe elementy, które mocujemy do drzwi lub okna za pomocą wbudowanej taśmy samoprzylepnej.

  Ocieplacz pod drzwi i okno - cena i opinie


  Ocieplacz pod drzwi i okna jest to produkt, który można zakupić w bardzo przystępnej cenie, wahającej się przeważnie pomiędzy 10 a 30 złotych. Możemy zatem jak widać rozwiązać szybko niskim kosztem kilka problemów. Takie rozwiązanie cieszy się też głównie dobrymi opiniami, a użytkownicy cenią je sobie za łatwość montażu, oraz za to, że idealnie spełnia ono swoją funkcję.

  Wszechstronne zastosowanie uszczelki antyprzeciągowej stawia ten produkt w czołówce rozwiązań, jakie stosuje się w drzwiach oraz oknach. Podsumowując wszystkie informacje na jej temat, zobaczymy że jest ona warta swojej ceny i pomoże nam nie tylko uporać się z nieprzyjemnymi przeciągami w naszym domu, lub mieszkaniu, ale również zatrzymać zapachy, a także wyciszyć hałas. Kolejną zaletą jest także szybki i łatwy montaż. Jeśli więc szukamy rozwiązania aby zabezpieczyć szparę pod drzwiami lub w oknie ? uszczelka piankowa będzie strzałem w dziesiątkę.

  Uszczelki antyprzeciągowe występują w dwóch wersjach kolorystycznych ? czarnym i brązowym. Nie musimy jednak obawiać się o zachowanie ich w nieskazitelnym stanie: samo czyszczenie tego produktu jest bardzo proste i polega na wyjęciu wkładów piankowych, a następnie wypraniu samego pokrowca w pralce.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.87 / 5.00 1612 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-05-10
  Wszystko Ok!
  2023-04-30
  Jestem zadowolona z zakupów
  pixel