Łańcuch kwadratowy

( ilość produktów: 3 )

Łańcuchy znajdują najróżniejsze zastosowanie w branży przemysłowej, produkcyjnej, rolniczej i nie tylko. Coraz częściej traktuje się je również jako element dekoracyjny w wystroju wnętrz, ogrodów czy tarasów. Łańcuchy kwadratowe wyróżniają się na tle innych przede wszystkim tym, że ich ogniwa są spłaszczone. W przeciwieństwie do pozostałych łańcuchów nie mają obłych kształtów, tylko lekko kanciaste. Skutkuje to bardzo ciekawym efektem — to właśnie walory estetyczne stanowią tutaj największą zaletę.

  Do czego używane są łańcuchy kwadratowe?

  Łańcuchy tego rodzaju są więc bardzo często używane jako element dekoracyjny, tym bardziej że dostępne są w różnych kolorach. Można na nich wieszać lampy, doniczki i inne dekoracje i to zarówno w domu, jak i w ogrodzie, na tarasie czy też pubie. Łańcuchy tego rodzaju sprawdzają się we wszelkich okolicznościach, kiedy najbardziej liczy się atrakcyjny wygląd podwieszenia. Dlatego też powszechnie używane są w aranżacjach wnętrz w stylu loftowym czy też industrialnym. Łańcuchy kwadratowe stanowią więc idealny element dekoracyjny w tym wypadku, ponieważ można na nich wieszać półki, doniczki, obrazy czy nawet reflektory punktowe i lampy. Efekt jest zawsze intrygujący, stylowy i surowy, a właśnie takie muszą być wnętrza industrialne czy loftowe.

  Gdzie kupić łańcuch kwadratowy na metry?

  Ze względu na bardzo uniwersalne zastosowanie oraz modę na industrialne dodatki, łańcuch kwadratowy cieszy się rosnącą popularnością wśród klientów i estetów urządzających własną przestrzeń. Jednym z najlepszych miejsc w sieci, w którym można zdobyć go w atrakcyjnej cenie, jest sklep internetowy Liny Na Metry. W ofercie sklepu znajdują się liny stalowe, włókienne i polipropylenowe, a także łańcuchy różnego rodzaju, osprzęt żeglarski, akcesoria budowlane czy haki. Nasz sklep stworzony został z myślą nie tylko o przemyśle rolniczym i budowlanym, ale również z myślą o domowych majsterkowiczach czy też osobach, które dzięki prostym elementom chcą stworzyć unikatowe ozdoby do domu czy ogrodu.

  W naszej sklepu znajduje się również łańcuch kwadratowy w kilku różnych wariantach. Jeden z nich ma 2 mm, drugi 3 mm, a trzeci 4 mm. Cena za dwadzieścia metrów takiego łańcucha jest uzależniona właśnie od wymiarów ogniw. Za pierwszy wariant należy zapłacić nieco ponad trzysta czterdzieści złotych, za drugi nieco ponad trzysta sześćdziesiąt złotych, a za trzeci ponad pięćset osiemdziesiąt złotych. Sklep Liny Na Metry oferuje nie tylko atrakcyjną cenę, ale również bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

  Wszystkie łańcuchy kwadratowe znajdujące się w ofercie wykonane są ze stali C10, a więc są trwałe, odporne na uszkodzenie, a przy okazji można je kupić w wersji z pokryciem z brązu lub czarnego lakieru. W rezultacie można dopasować kolor łańcucha do wnętrza czy konkretnej dekoracji, aby całość stanowiła spójną koncepcję. Producent informuje o tym, że tego rodzaju łańcuchy sprawdzają się tylko we wnętrzach, ponieważ czynniki zewnętrzne, takie jak opady atmosferyczne czy wilgoć, mogą na nie wpływać destrukcyjnie.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.87 / 5.00 1668 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-28
  Szybko i sprawnie
  2024-04-13
  Super szybka obsługa polecam
  pixel