Łańcuch plastikowy

( ilość produktów: 3 )

Łańcuchy siłą rzeczy kojarzą się nam przede wszystkim ze stalą. To z niej najczęściej są wykonane, a mocne ogniwa pozwalają na wykorzystywanie ich w branży przemysłowej, produkcyjnej, ogrodniczej czy w rolnictwie. Tymczasem na rynku dostępne są również łańcuchy wykonane z tworzywa sztucznego — plastiku. W przeciwieństwie do tradycyjnych łańcuchów, modele ozdobne są wykonane właśnie z niego zamiast ocynkowanej czy lakierowanej stali.

  Właściwości i zastosowanie ozdobnych łańcuchów

  Cechują się one dość dużą odpornością na obciążenie i trwałością, ale ustępują pod tym względem łańcuchom stalowym i z całą pewnością nie mogą być wykorzystywane w przemyśle. Nie jest to jednak żaden kłopot, ponieważ najczęściej wykorzystuje się je tam, gdzie istotne są walory estetyczne. Są dostępne w rozmaitych kolorach i jak się okazuje, znajdują zastosowanie w najróżniejszych sytuacjach. Można je wykorzystywać do ekspozycji odzieży na wieszakach w butikach i wszelkiego rodzaju sklepach z ubraniami, a także do tworzenia kolorowych ogrodzeń.

  Dzięki nim można wyznaczać ciągi pieszych dróg i kierunków ruchu podczas wszelkich eventów, koncertów, wydarzeń kulturalnych czy maratonów, kiedy tymczasowo trzeba stworzyć ogrodzenia. Bardzo często są też wykorzystywane w galeriach handlowych oraz przestrzeni publicznej do zagrodzenia drogi, która aktualnie jest zamknięta. W takich sytuacjach wystarczy rozpiąć łańcuch na odpowiednią szerokość i powiesić na nim tabliczkę z informacją dla pieszych.

  Często tego rodzaju łańcuchy sprawdzają się również jako element pozwalający na szybkie i sprawne odgrodzenie wystaw czy obiektów chronionych na przykład w muzeach, skansenach, galeriach i wielu innych placówkach, w których ludzie nie powinni podchodzić zbyt blisko określonych stref czy eksponatów. Ze względu na różne kolory, łańcuchy plastikowe mogą również okazać się ciekawym elementem w ogrodzie, zwłaszcza jeśli regularnie przebywają w nim dzieci. Można z nich stworzyć unikatowe ozdoby, a także funkcjonalne elementy, które odgradzają poszczególne części ogrodu, takie jak rabaty czy plac zabaw.

  Łańcuch plastikowy na metry

  Sklep internetowy Liny Na Metry to jeden z najlepszych wyborów dla klientów poszukujących łańcucha plastikowego. Sklep ten zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości lin i łańcuchów, a także osprzętu do balustrad i haków. W ofercie sklepu znajdują się plastikowe łańcuchy, które są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, takich jak połączenie kolorów białego i czerwonego czy też żółtego i czarnego. Do najbardziej uniwersalnych łańcuchów wykonanych z plastiku należy łańcuch w kolorze białym, który znajdzie zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i w eleganckich przestrzeniach związanych z kulturą.

  Ponadto łańcuchy z plastiku dostępne są również w różnych wariantach wymiarowych. Pierwszy z nich ma 10 mm, drugi 8 mm, a trzeci 6 mm. Można więc bez problemu dostosować je do własnych potrzeb i konkretnego zastosowania. Za 12,5 m łańcucha plastikowego o grubości 6 mm trzeba zapłacić niemal dwieście pięćdziesiąt złotych. Z kolei jego odpowiedniki o grubości 8 mm i 6 mm kosztują około dwustu pięćdziesięciu złotych, ale za dwadzieścia pięć metrów łańcucha. Cena jest więc bardzo atrakcyjna, a w połączeniu z wysoką jakością stanowi bardzo dobry wybór i inwestycję na długi czas. Zaletą sklepu Liny Na Metry jest również wysokiej jakości obsługa i szybki czas realizacji zamówień.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.87 / 5.00 1671 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-06-26
  Wszystko na czas. Towar dobrej jakości, dobrze zabezpieczony podczas transportu.
  2024-03-19
  Szybko i sprawnie
  pixel