Karabińczyk z kauszą

( ilość produktów: 8 )

Karabińczyk z kauszą to rodzaj specjalnego akcesorium ze stali nierdzewnej, które jest wyposażone w tak zwane chomątko lub sercówkę. Stanowi kształtkę metalową w kształcie kropli, a jego celem jest zabezpieczenie najbardziej narażonych na przecieranie i przegrzanie fragmentów liny.

  Karabińczyki z kauszą - wysoka jakość wykonania

  Karabińczyki z kauszą dostępne w sklepie Liny Na Metry są tworzone ze stali nierdzewnej, która jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć i opady deszczu, przez co nie ulega korozji. Z racji swojej konstrukcji element ten jest bardzo łatwy w użytkowaniu i pozwala na łączenie elastycznych lin. Zastosowano w nich specjalne skręcane śruby, które pozwalają na tworzenie solidnych konstrukcji. Ze względu na swoje parametry karabińczyki z kauszą dostępne w sklepie stacjonarnym i internetowym charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością, dlatego z powodzeniem można ich używać w najróżniejszych sytuacjach.

  Karabińczyki z kauszą - szeroka oferta

  W ofercie sklepu znajdują się karabińczyki z kauszą różniące się siłą zrywającą wahającą się od dwustu sześćdziesięciu kilogramów do ponad tony, dlatego klienci mogą wybrać karabińczyki dostosowane do konkretnego obciążania i zapewniające pełną solidność. Karabińczyki w Linach Na Metry można zamawiać w dowolnej ilości i zdecydować się również na wariant z zabezpieczeniem, który daje dodatkową pewność, że akcesorium nie otworzy się przez przypadek w najmniej oczekiwanym momencie. Tego rodzaju karabińczyki znajdują bardzo wszechstronne zastosowanie. Mogą być używane w branży budowlanej czy w branży transportowej do zabezpieczenia towarów, czy też zaczepiania specjalnego obciążenia na podnośniki. Są używane na siłowniach do mocowania akcesoriów na wszelkich maszynach oporowych, a przede wszystkim do prac wysokościowych czy sportów wspinaczkowych.

  Karabińczyki z kauszą - zastosowanie

  Kreatywne osoby z pewnością znajdą również mnóstwo innych sytuacji, w których tego rodzaju karabińczyki z kauszą znajdą zastosowanie. Warto w tym wypadku wymienić na przykład żeglarstwo czy też zapinanie kluczy, czy nawet suszenia prania w trudnych warunkach polowych. Karabińczyki z kauszą doskonale sprawdzą się jako element konstrukcji z lin stalowych, na których mogą znajdować się donice z kwiatami czy inne dekoracje ogrodowe. Dzięki swojej funkcjonalności i walorom estetycznym mogą przyczynić się do powstania efektownych ozdób wyróżniających dany ogród na tle wszystkich innych. 

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.87 / 5.00 1667 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-19
  Super
  2024-02-27
  Szybką wysyłka. Towar zgodny z opis.
  pixel